Milli Sporcular Eşref ve Sema Apak’ın Arasına Kumar Girdi

Sema Apak ve Esref Apak milli formaları ileOlimpiyat madalyalı sporcularımızdan Eşref ve Sema Apak çifti boşanıyor. Milli atlet Sema Apak, eşinin kumar tutkusu nedeniyle boşanma davası açtı.

“KUMAR DÜRTÜSÜNE ENGEL OLAMIYOR”

2004 Atina ve 2012 Londra Olimpiyatlarında ülkemizi temsil eden ilk evli milli sporcular olan Eşref ve Sema Apak çifti 11 yıl önce dünya evine girmişti. Milli atlet Sema Apak ve eşi çekiççi Eşref Apak spor kariyerlerini sürdürüyordu. 11 yılda bir erkek çocuğu sahibi olan milli çiftin evliliği, Sema Apak’ın iddialarına göre, eşi Eşref Apak’ın, 5 ev ve ödül paralarını kumarda kaybetmesiyle ciddi bir şekilde sarsıldı. Sema Apak, eşinin evliliği süresince “kumar dürtüsüne engel olamadığını” belirterek boşanmak için mahkemeye başvurdu.

5 EVİ KUMARDA KAYBETTİ

Habertürk’ün haberine göre, Sema Apak’ın mahkemeye verdiği boşanma dilekçesinde şu ifadeler yer aldı: ‘Hamilelik döneminde eşimin kumar sorunu ortaya çıktı. Kendisine ait 4 evi, evliyken birlikte aldığımız bir evi kumarda kaybetti. Olimpiyatlardan kazandığımız ödül ve altınlarımızın hepsi kumarda heba oldu. Banka kartlarımla da internetteki kumar sitelerinden yüklü miktarlarda oynayarak aile bütçemizi zora soktu.’

TEDAVİSİ BAŞARISIZ OLDU

Eşref Apak evliliğini kurtarmak adına 2014 senesinde Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’ne yatarak tedavi gördü. Eşine ‘Dürtü bozukluğu’ teşhisi konduğunu belirten Sema Apak, tedavisinin ise başarısız olduğunu dilekçesinde belirtti, “Her seferinde benden af diledi, bir daha kumar oynamayacağı sözü verdi. Fakat hiçbir sözünü tutmadı. Kumar yüzünden mal ve kazanç kaybının yanı sıra travmalar da yaşandı.” diye yaşadıklarını anlattı.

Milli atlet, uzun bir süredir ayrı yaşadığını eşinin şu anda İzmir’de milli müsabakalara hazırlık için kampta olduğunu belirttiği dilekçesinde, şiddetli geçimsizlik nedeniyle evlilik birliğinin temelden sarsıldığını bu yüzden boşanmalarına karar verilmesini talep etti. Sema Apak, oğulları Ali’nin velayetinin kendisine verilmesini isterken, çocuğu için 1000 TL nafaka, 400 bin lira maddi, 100 bin lira manevi tazminat talebinde bulundu.

Yorumunuzu Yapın "Milli Sporcular Eşref ve Sema Apak’ın Arasına Kumar Girdi"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien